Košík (prázdný)     0 ks zboží za
K dopravě zdarma chybí: 1000 Kč

Žádné produkty


0,00 Kč Celkem ušetříte za tento nákup
Doprava zdarma Doručení
0 Kč Celkem bez DPH
0,00 Kč Celkem s DPH

Objednat

Zapomněli jste své heslo? Registrovat se


VYHLEDÁVÁNÍ
KATEGORIE
ECOEGG NA PRANÍ PRÁDLA

Praní s ECOEGG

Prostředky jako prací prášek nebo prací gel zanechávají často v prádle nevymáchané zbytky škodlivých chemikálií, které mohou následně dráždit pokožku. Prací vajíčko ECOEGG a jeho prací pelety neobsahují žádné škodlivé chemické látky, které by pro člověka představovaly toto nebezpečí. Praní s ECOEGG je hypoalergenní, tedy jemné k p...

Praní s ECOEGG

Prostředky jako prací prášek nebo prací gel zanechávají často v prádle nevymáchané zbytky škodlivých chemikálií, které mohou následně dráždit pokožku. Prací vajíčko ECOEGG a jeho prací pelety neobsahují žádné škodlivé chemické látky, které by pro člověka představovaly toto nebezpečí. Praní s ECOEGG je hypoalergenní, tedy jemné k pokožce. Zároveň s ním významně ušetříte peníze za praní. Pokud používáte naše prací prostředky, chráníte životní prostředí. Přečtěte si certifikáty, které mají produkty ECOEGG.

http://drogeriepap.cz/content/30-praci-vajicko-ecoegg

Zobrazit

ECOEGG NA PRANÍ PRÁDLA Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
 • 190,00 Kč

  Vůně jarních květů je směsí oleje z jalovce, růže, maliny a brusinky. Jemná a nevtíravá vůně, která vás přenese na rozkvetlou jarní louku.

  190,00 Kč Cena
 • 790,00 Kč

  Vůně svěží bavlny je kombinací oleje z pačuli doplněného olejem z květů kosatce a je uzavřená éterickým olejem z vanilky a rostlinného pižma. Velmi oblíbená a jemná vůně pro vaše prádlo.

  790,00 Kč Cena
 • 790,00 Kč

  Vůně jarních květů je směsí oleje z jalovce, růže, maliny a brusinky. Jemná a nevtíravá vůně, která vás přenese na rozkvetlou jarní louku.

  790,00 Kč Cena
 • 300,00 Kč

  Vůně svěží bavlny je kombinací oleje z pačuli doplněného olejem z květů kosatce a je uzavřená éterickým olejem z vanilky a rostlinného pižma. Velmi oblíbená a jemná vůně pro vaše prádlo

  300,00 Kč Cena
 • 130,00 Kč

  Odstraňovač skvrn · Vynikající výsledky · Hypoalergenní produkt bez přidaných chemických látek Když se vám stane nehoda a ušpiníte se, nemusíte k odstranění nečistot používat nešetrné chemikálie.

  130,00 Kč Cena
 • 390,00 Kč

  Vůně svěží bavlny. Směs éterických olejů - iris, vanilka, pačuli. Jemná a decentná, vhodná hlavně pro rodiny s klukami. Hochům moc pěkne voní.

  390,00 Kč Cena
 • 390,00 Kč

  Vůně jarních květů. Směs éterických olejů - jalovec, maliny, brusinky, růžové a třešňové květy. Vhodná hlavně pro rodiny s holkama.

  390,00 Kč Cena
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek