Košík (prázdný)     0 ks zboží za
K dopravě zdarma chybí: 1000 Kč

Žádné produkty


0,00 Kč Celkem ušetříte za tento nákup
Doprava zdarma Doručení
0 Kč Celkem bez DPH
0,00 Kč Celkem s DPH

Objednat

Zapomněli jste své heslo? Registrovat se


VYHLEDÁVÁNÍ
KATEGORIE

Vyzkoušejte prací perly pro pohodlné praní

Vyzkoušejte prací perly pro pohodlné praní

Už jste vyzkoušeli parádní pohodlné praní s koncentrovanými pracími kapslemi Perlux? Raději to ani nezkoušejte, neboť takové jednoduché a účinné praní se stává těžce návykové. Už to snad ani nebudete chtít měnit. I když na druhou stranu… proč ne?

Prací perly na bílé prádlo mají hned několik výhod

Prací účinek je silnější a díky tomuto pohodlnému dávkování se nemusíte bát, že dáte do bubnu pračky příliš málo, nebo naopak příliš mnoho. Díky tomu šetříte také životní prostředí a odpadní vody.

Jedinečná kombinace je koncipována tak, že perličky perou podobně jako prací prášek s výhodami pracího gelu. Jednoduše řečeno – jsou silné jak prášek, ale výborně se rozpouští jako gel.

PERLUX perličky jsou 3 x koncentrovanější než běžný prací prášek!

Díky speciálnímu zpracování jsou výtečným zásobníkem vůně, takže prádlo bude po vyprání Perlux perličkami opravdu voňavé. Vůně doslova pronikne každým vláknem vašeho prádla. V perličkách se vůně ukrývá prostě intenzivněji.

Chrání před vodním kamenem

Látky, které jsou v perlách obsaženy, změkčují vodu a tím nejenže zefektivňují svůj vlastní prací proces, proto se praní stává koncentrovanější, ale také chrání pračku před usazováním vodního kamene. Vaše prádlo bude na dotek hebčí a měkčí, protože v něm nebudou malé usazené částečky vodního kamene z tvrdé vody, které byste jinak museli odstraňovat aviváží nebo vícerým vymácháním v nějakém změkčovači.

Prací perly jsou hygienické a čisté

Nejenže vám doma nebude nikde překážet krabice s práškem, nebudete dýchat prach z pracího prášku, ale také tu nebudou plastové lahve s pracím gelem. Všechno bude elegantní, čisté, jednoduché, téměř bez práce a bez odměřování.

Impregnace oblečení proti další špíně

Zejména v této bílé variantě je žádoucí impregnace prádla před zažráním další špíny. Prádlo je tak nejen výborně vyprané, ale také do jisté míry chráněné lehounkou ochrannou vrstvičkou před jednoduchým opětovným zašpiněním. 4 vám tedy přece jen vydrží o chlup déle čisté.

Kyslíkové bombičky, které chrání a bělí

Kdepak bělidla, navíc pak ta chemická bělidla. Tyto Perlux perličky mají úžasnou novou technologii, která v bubnu pračky uvolňuje aktivní kyslík, který doslova vybublá špínu z prádla a vybělí ho naprosto přirozenou a šetrnou cestou.  V kombinaci se všemi ostatními výhodami je tato asi úplně nejlepší, takže… směle do toho.

Ideální na bílé košile, ubrusy, prádlo, záclony a všechno, co chcete udržet co nejdéle sněhově bílé.

PERLUX WHITE prací perly na bílé prádlo 24 ks

PERLUX COLOR prací perly na barevné prádlo 24 ks

PERLUX BABY prací perly na praní dětského prádla a prádla osob s citlivou pokožkou 24 ks