Košík (prázdný)     0 ks zboží za
K dopravě zdarma chybí: 1000 Kč

Žádné produkty


0,00 Kč Celkem ušetříte za tento nákup
Doprava zdarma Doručení
0 Kč Celkem bez DPH
0,00 Kč Celkem s DPH

Objednat

Zapomněli jste své heslo? Registrovat se


VYHLEDÁVÁNÍ
KATEGORIE

Minimalizujte své náklady pytle a sáčky do košů

Nechte si poradit od profesionálů!

Jste odběratelem pytlů nebo sáčků z polyethylénového (PE) materiálu? Chcete poradit s výběrem vhodného obalového materiálu, případně prověřit své dodávky ? Vzhledem k široké škále dnešní nabídky může být obtížné se ve všech artiklech přehledně orientovat. Využijte odborného poradenství jedné z předních firem na českém trhu s výrobky z PE materiálu. Nezávazně a především zcela ZDARMA Vám poskytneme profesionální poradenství. Identifikujeme přesné technické parametry, materiálové složení Vámi používaných výrobků a bude-li to možné, navrhneme jejich optimalizaci.

Pytle používáme všude. Na třídění odpadů, na balení zboží, jako ochrana zboží proti povětrnostním vlivům apod. Dodávají se v různých velikostech, tloušťkách a barvách což umožňuje jejich všestranné použití.

Naší hlavní specializací jsou na pytle na odpad. Na každý druh odpadu je možno použít nejvhodnější pytel, rovněž tak lze použít i vhodný typ stojanu. Různobarevné provedení pytlů umožňuje separaci odpadů, dle evropských standardů a normálií, přičemž s odpadem v pytlích je mnohem snadnější manipulace než například s odpadem v odpadních nádobách.

Jak to celé probíhá?

Kontaktujte nás a my Vám navrhneme řešení. Následně Vám doporučí optimální řešení, kterým lze mnohdy ušetřit nemalé náklady!

Zájem o spolupráci

Na co se zaměříme?

Kontrolované parametry

NázevPopis
Šířka Na první pohled jasný parametr. Vzhledem k rozměrům celého pytle nebo sáčku má však šířka zásadní vliv na konkrétní použití.
Délka Vzhledem k faktu, že většinou bývá sáček či pytel delší, než širší, hraje tento parametr velice významnou roli. Ujistěte se, že Vámi používaná délka je opravdu dodržená a potřebná!
Síla Zřejmě nejdůležitější parametr každého artiklu z PE materiálů. Jelikož mnozí odběratelé nemají možnost si přesnou sílu výrobků překontrolovat, dochází velmi často k jeho neefektivnímu využití nebo nedodržení požadovaných technických parametrů . Pomůžeme Vám, zjistit přesnou sílu produktu a jak s ní optimálně naložit.
Druh materiálu Obecně je známý fakt, že polyethylen je prostě "igelit". Jeho dělení je však mnohem složitější. Může se jednat o druhotnou surovinu (regranulát) nebo primární surovinu (I.A.). Kromě tohoto dělení lze přidávat různá aditiva (protiskluzové aditivum, UV ochranu, atd.). Jednotlivá provedení se následně mohou zásadním způsobem projevit na finální ceně, vlastnostech a způsobu využití.
Technické provedení Má vliv na efektivní využití obalového materiálu.
Barva / Potisk Barevné rozlišení i potisk může zefektivnit logistiku zboží, prezentace firmy nebo výrobku a podobně.
Počet kusů Návrh a kontrola optimálního ložení a počtu kusů v balení. Mnohdy lze tímto způsobem značně zefektivnit výrobu, usnadnit manipulaci, optimalizovat logistiku, skladové kapacity, atd..
Příměsi v materiálu V dnešní době existuje celá řada přídavných aditiv zajišťující např. UV stabilizaci , protiskluznost nebo kluznost , antistatickou úpravu, barevnost, atd…..
Zdravotní nezávadnost Důležité především u výrobků , které přijdou do přímého styku s potravinami. Rozbor je nutný provádět laboratorně.